Yhteystiedot

Seura

Yhdistysrekisteritunnus
194.177
Y-Tunnus
270 5294-3
Posti- ja laskutusosoite
Hämeenlinnan Karateseura Ry
Nurkkajussinkuja 3
13500 Hämeenlinna
Maksuyhteys
FI62 8000 197 115 8473
Käyntiosoite ja harjoitustila

Tuomelankatu 20, Hämeenlinna

HKS-sali.png

Hämeenlinnan Karateseura sosiaalisessa mediassa
www.facebook.com/karateseura
www.instagram.com/hmlkarateseura
www.twitter.com/karateseura

 

Hallitus 2018

Puheenjohtaja
Jani Mantere
040 566 2180
jani.mantere@karateseura.fi
Varapuheenjohtaja
Harri Kulmala
harri.kulmala@karateseura.fi
Sihteeri
Tommi Gynther
tommi.gynther@karateseura.fi
Rahastonhoitaja
Nelli Mantere
040 843 5873
nelli.mantere@karateseura.fi
Jäsen, vastuualue tiedotus
Lauri Poropudas
lauri.poropudas@karateseura.fi

 

Ryhmien vastuuhenkilöt & valmennustiimi

Karate Kids, Pandat (3-4-vuotiaat) ja Tiikerit (5-6-vuotiaat)
Anniina Gynther
050 413 8136
anniina.gynther@karateseura.fi
Juniorit, Ninjat (7-9-vuotiaat) ja Samurait (10-13-vuotiaat) 
Jani Mantere
040 566 2180
jani.mantere@karateseura.fi
Karate aikuiset, nuoret (14-17-vuotiaat) ja aikuiset (+18-vuotiaat)

Jani Mantere
040 566 2180
jani.mantere@karateseura.fi

Nelli Mantere
040 843 5873
nelli.mantere@karateseura.fi

Ari Välitalo
ari.valitalo@karateseura.fi

Kuntokarate (+20-vuotiaat)
Johanna Lehmusoksa
johanna.lehmusoksa@karateseura.fi
Kilpavalmennus, kumiteryhmä
Nelli Mantere
040 843 5873
nelli.mantere@karateseura.fi
Kilpavalmennus, kataryhmä

Jani Mantere
040 566 2180
jani.mantere@karateseura.fi

Amanda Virtanen
amanda.virtanen@karateseura.fi

 

Muut vastuuhenkilöt

Graduointi ja vyökokeet
Jani Mantere, Nelli Mantere, Amanda Virtanen
Viestintäryhmä
-
Koulutusvastaava

Nelli Mantere
040 843 5873
nelli.mantere@karateseura.fi

Yritys- ja järjestöyhteistyö
Jani Mantere
040 566 2180
jani.mantere@karateseura.fi
Tapahtumaryhmä
-
varustevastaava
-

 

 

Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Hämeenlinnan Fysioterapia ja Hieronta
Hakalan Lihavalmisteet
Hämeenlinnan Karateseuran kumppanit